.

.

New
4 adet/grup Baskı sabit disk caddy siyah alüminyum 2.5 ''HDD Case sata usb 3.0 hdd SDD Muhafaza ile uyumlu MAC/OS/Windows

4 adet/grup Baskı sabit disk caddy siyah alüminyum 2.5 &39;&39;HDD Case sata usb 3.0 hdd SDD Muhafaza ile uyumlu MAC/OS/Windows

₺ 26.68
₺ 45.22

Ürün figürü
Varlıkta

4 adet/grup Baskı sabit disk caddy aluuminum 2.5 ' ' HDD SDD Durumda sata usb 3.0 hdd ile uyumlu MAC/OS/Windows -17.20/piece -19.37/piece -27.20/piece nasıl kurulur, aşağıdaki gibi görmek https : //youtu.be/IVhu Xc Mvd M0 ürün Özellikleri malzeme : Alüminyum ulaşım arayüzü : USB3.0 mikro-mini destek hdd : 2.5 ' ' sata HDD SSD ile kalınlığı 7mm-9.5mm kullanılan, ulaşım hızı : 6 Gbps kadar destek sistemi : Windows, Linux için, MAC için, OS için, 10.6.2 için paket İçeriği : yeni tasarım Çin Çin kültür baskı paket şunlardır 4 adet farklı tip HDD Muhafaza  USB 3.0 kablosu,manuel,vida,conta biz varerik (Tip M),orkide (L Tipi),bambu (Tipi Z),krizantem (Tip J)4 türleri, denilen olduğunu " dört beyler " Antikçin, Onlar demektir "zarif, beyefendi,güçlü,bütünlük" lütfen not : bu sadece bir sabit disk hdd kutu ve yok içerir.
SSS 1. Benim bilgisayar sistemi WIN98. olduğunu benim bilgisayar tespit edemez neden benim USB disk? A : Devreye bilgisayar, BIOS kurulum girin, ilgili olup olmadığını kontrol seçenekleri USB BIOS açıldı vardır : set Bütünleşik USB Etkin olarak; set USB Denetleyicisi olarak Etkin; set PNP OS gibi Yüklü EVET; set IRQ Atamak Için USB Etkin olarak. sürücü gerekir USB arayüzü USB cihazı kullanmak ilk ve anakart yonga seti ' ın etkinleştirin tam destek USB cihazı için hazırlıklar yapmak için sistemi tanımlamak için USB aygıtı. WIN98 sistemi kullanmak, bir doğru sürücü yüklü olması gerekmektedir; aksi takdirde sistem tarafından tespit edilemez. sürücü ekli CD veya ilgili web sitesi elde edilebilir. 2. Why benim USB disk tıklayarak ve tespit edilemez olduğunu? A : bu büyük olasılıkla USB arayüzü güç kaynağı eksikliği olduğunu. USB disk gücünü büyük ve sert gerilimi gerektirir olduğunu. ön USB arabirimi üzerinden bilgisayara bağlı olan gerilim kablo ve büyük miktarda tüketmek aktarımı yaparken. bu nedenle, tavsiye edilir of USB disk USB arabirimine bağlayın arka mainboard. ön USB tel da mümkündür yanlış bir şekilde bağlı olduğunu. koşuluyla eşleştirilmiş USB tel iki AM kafaları vardır, hem AM kafaları denemek için bilgisayara bağlı olabilir eğer çalışırsa. bu uyumlu USB tel kullanmak için tavsiye fabrika tarafından sağlanan USB tel beri kalitesiz veya büyük uzunluğu ile etkileyebilir düzenli hizmet. PS : çin Bahar Festivali(çin Yeni Yıl Tatil)gelen 9th Şubat.-23 th Şubat.hiçbir nakliyeçin'den warehoue, verus depo kargo normalde olduğunu.birny soruları, pls leaver mesajı, biz yakında cevap verecektir, ve sen yapmak sipariş normalde, biz göndereceğiz sonra ilk tatil, sizin nazik için teşekkür anlayış.
kart kart, wifi router, router, yönlendirici wifi, m2 sata, hdd sata 3.5, sata kart, sata okuyucu, sata 2,3 5 sata, yerleştirme istasyonu, wifi, sata iii, router sata, 2 5 sata, sata ii, sata 2 5, wifi yerleştirme istasyonu, sata wifi, wifi sata, docking sata, yerleştirme,, station sata, sata istasyonu, yerleştirme istasyonu, sata docking istasyonu, sata yerleştirme, yerleştirme, sata sata, sata, hdd usb, usb 3,, docking istasyonu, hdd usb, usb 3.

Ürün verisi

dahili Arayüz:
SATA
paket:
Evet
Marka Adı:
Blueendless
boyut:
2.5
Sabit Disk Kapasitesi Destekleme:
4TB
Model Numarası:
U23TTYPE*4
harici Arayüz:
USB
Kutu Malzemesi:
Alüminyum
Color:
Black
Weight:
0.20kg per piece
Place of Origin:
Guangdong, China
Certificate:
CE/ROHS/FCC
feature:
2.5 inch hdd case
feature 1:
hdd case usb 3.0
feature 2:
hdd case 2.5 sata usb 3.0
feature 3:
storage box case hdd
feature 4:
portable hdd case
drop shipping:
yes
Yeni

Kategorideki ürünler