.

.

New
Uneatop ST2524AB alüminyum 2 * 2.5in SATA sabit disk muhafaza disket sürücü bay Sıcak takas ile Dahili HDD kutu kilidi

Uneatop ST2524AB alüminyum 2 * 2.5in SATA sabit disk muhafaza disket sürücü bay Sıcak takas ile Dahili HDD kutu kilidi

₺ 31.41
₺ 36.10

Ürün figürü
Varlıkta

mobil raf sabit disk içeriği hızlı ve kolay erişim sunar, kullanarak uygun bir " hiçbir montaj gerekli/kolay çıkar " hangi özelliği kurulacak sürücüler ihtiyacını ortadan kaldırır bir tepsi-anında sürücü taşınma için bir zaman tasarrufu çözümü ve eklemeler, bir parçası olarak sistemi bina süreci veya rafa entegrasyon sistemleri veya endüstriyel ortamlarda.
ek güvenlik için, mobil raf anma plastikleri yapılır ve kilitleme bay ile donatılmış kazara önlemek için kapılar veya izinsiz kaldırılmasını swap sabit diskler. ayrıca işletim sistemi için mükemmel bir ek görüntü dağıtım ve herhangi bir iştir veri erişim geniş hacimli edememek gerektirir, anında sıcak swap bay korurken önemli projeleri hızlandırmak için gereken her şeyi sağlar güvenilir bir depolama çözümüdür. Unestech beri kurulması, şirket profesyonel üretim yüzeyine yapışmış olmuştur, mobil depolama cihazları Araştırma ve Geliştirme odaklanmak ve bilgisayar çevre birimleri aksesuarları, üretim ve satış, bir tarafından kabul edilmiştir evde ve yurtdışında tanınmış işletmelerin sayısı, ve uzun vadeli ve istikrarlı bir ortaklık kurmak. piyasada geliştirme, yenilik tasarım, imalat, kalite güvencesi ve kolay ile müşterilerine sunmak için çalışıyoruz, güvenli ve hızlı ürünleri.
şirketin ana ürünler iç, harici sabit disk çıkarma kutuları, SATA/SAS/SSD kutuları, sabit disk depolama kutuları, ağ sabit disk kutuları, NAS bulut ve gözetim sistemleri ve diğer bilgisayar çevre ürünleri, ulusal ve endüstri standartlarına göre üretilen nedir kurmak sıkı kalite kontrol standartları, profesyonel dereceli mobil depolama marka oluşturmak için. ürünleri yaygın kişisel dijital ürünler, küçük ve orta ölçekli kurumsal veri sunucu, yüksek Çözünürlüklü media player, araç sistemleri, ev ses sistemleri, endüstriyel kontrol, izleme, araştırma ve diğer alanlarda sabit disk depolama
şirketin felsefesi : Takım Çalışması, bütünlük, yenilik, Gratitude
şirketin kalite politikası : Yenilik, sürekli Iyileştirme, ve Müşteri Memnuniyeti
şirketin çevre politikası : düzenlemeler ile uyum, çevre kirliliği önleme kararlıdır, kaynakların rasyonel kullanımı, imalatı yeşil ürünler, çevre bilinci yükselterek, çevrenin sürekli iyileştirme 1, çeşitli ürün bilgisayar için Hdd durumda gelişmekte uzmanlaşmış, veri cale ve diğer hub
2, Profesyonel hizmet
herhangi bir sorumluluk promblem ile müşterilerine çözmek
örnek mevcut
OEM/ODM karşılandı
3, Kalite ilk
gelişmiş equitments
çevre koruma tüm ürünleri üretim ve sevkiyat öncesi test vardır eğer ürün hakkında herhangi bir sorun veya soru var, meaasge ayrılmadan önce bizimle irtibata geçiniz.

Ürün verisi

dahili Arayüz:
SATA
paket:
Evet
Marka Adı:
Uneatop
Sabit Disk Kapasitesi Destekleme:
2TB
Kutu Malzemesi:
Alüminyum
Model Numarası:
ST2524AB
boyut:
2.5
Item:
2.5in SATA hdd mobile rack
Model:
ST2524AB
Material :
Aluminum
HDD Type:
SATA HDD/SSD
Drive Size:
2*2.5in
Color:
Black
Location:
Floppy Disk
Drive thickness:
7-9.5mm
Warranty:
One year
Certification:
FCC/CE
Yeni

Kategorideki ürünler