.

.

New
Elektro Şok Darbe Terapi AV Masaj Metal Anal Plug Vibratör, Titreşimli Canlandıracak Penis anal Yetişkin Yenilik Butt Plug.

Elektro Şok Darbe Terapi AV Masaj Metal Anal Plug Vibratör, Titreşimli Canlandıracak Penis anal Yetişkin Yenilik Butt Plug.

₺ 12.45
₺ 13.99

Ürün figürü
Varlıkta

-11.84/piece -9.65/piece amacıylagizliliğinizi korumak, biz ürün göndermek söz bir gizli ambalaj, hakkında herhangi bir resim ve kelimeler olmadan seks oyuncak, kimse bilir ne parsel içinde.nasıl güç kullanın : yük AAA piller içine denetleyicisi, pozitif ve negatif fark edin. denetleyicisi için 2 adet yüzükler bağlayın. koymak 2 adet yüzükler cilt kapatmak için. basın " güç " 2-3 saniye makineyi açın. basın " Puise/Uyuşmuş/Absorbe/Auto " elektro şok modu seçmek için. dişli sağda, gücünü kontrol edebilirsiniz, yukarı zayıf, aşağı güçlü olduğunu, size uygun kadar güç ayarlayabilirsiniz. uyarı : aşağıdaki kişiler kullanmayın lütfen.1. bir çocuk ya da kim olacak ifade edemez2. sakat engelli.3. kullanımı kalp pilleri ve kardiyak monitörler engelli vardı.4. hipertansiyon hastaları (180 mm Hg) devre dışı.5. hamile kadınlar, engelli.6. epilepsi, inme, parkinson, Meniere engelli olan hastalarda encephalopathy gibi.7. kalp hastalığı engelli.
küçük Fiş
orta Fiş
büyük Fiş
paket gösterildiği gibi

Ürün verisi

renk:
Big size, Small size, Middle size
öğe Türü:
Vibratörler
Model Numarası:
SX760
boyut:
As shown
Emtia Kalite Belgelendirme:
CE
Marka Adı:
LELEWO
Cinsel Düşündüren:
Hayır
tip:
G-Spot
Müstehcen Resim:
Hayır
malzeme:
Paslanmaz Çelik
Small size:
70*28mm
Middle size:
83*35mm
Big size:
97*40mm
Power by:
2pcs AAA battery (not included)
Yeni

Kategorideki ürünler